MENU

Kullanım Koşulları

Saleduck.com.tr indirim, fırsat ve kupon sitesidir. İndirim kuponları, indirim kodları, promosyon kodları, hediye çekleri, kampanyalar gibi avantajlarla takipçilerinin istedikleri ürünleri uygun fiyatlarla alabilmelerini sağlamayı hedeflemiştir. Bu bağlamda Saleduck.com.tr’un sunduğu fırsat, avantaj ve kuponlar ücretsiz olup herkesin kullanımına açıktır. Saleduck yukarıda belirtilen fırsat, kupon, kod ve avantajları satmaz. 

Saleduck.com.tr kupon sitesini kullandığınız takdirde aşağıdaki hüküm ve Koşulları kabul etmiş olursunuz:

1. Kuponlar ve Fırsatlar: Saleduck.com.tr adresinde yayımlanan online mağazaların sunduğu fırsat, kampanya ve indirim kuponları ile sitemizdeki olası farklılıklardan, yanlış bilgilendirmelerden, geçersiz veya süresi dolmuş kuponlardan Saleducktr yükümlü sayılmaz. Sizlere her zaman daha iyi hizmet sunmaya en güncel kuponları bulmaya ve sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz Ancak sitemizde eski kuponlar veya indirimler kalmış olduğu takdirde bunlarla alakalı bir sorumluluğu Saleducktr kabul etmez. Sitemizde yayımlanan indirim, fırsat ve kampanyalar ile karşılaşılabilinecek yanlışlık ve sorunlardan  Saleduck.com.tr sorumlu tutulamaz.
2. Hesap:  Saleduck.com.tr’da hesap açmanız gerekmez. Hesap açmadan da istediğiniz kod ve kuponları kullanabilirsiniz.  
3. E-bülten: E-bültenimize üye olduğunuz takdirde kuponlar, indirimler, fırsatlar ve kodlar e-posta adresinize gelecektir. Farklı kategorilerden sizler için seçtiğimiz avantajlar haftalık olarak e-posta adresinize gönderilir. E-bülten üyeliğimizden çıkmak istediğinizde yine ‘‘üyelikten ayrıl’’ linki ile e-bülten üyeliğinden ayrılabilirsiniz.
4. Gizlilik:  Saleduck.com.tr üye haklarına saygı gösterir ve hiçbir kullanıcısının bilgilerini bir başka biri veya kuruluş ile paylaşmaz, satmaz veya kiralamaz.
5. Affiliate Çalışmaları: Saleduck.com.tr yayımladığı yazılarda adı geçen online ve offline mağazalar ile istediği çalışmaları yapmakta, bu çalışmaları istediği zaman sonlandırmakta ve değiştirmekte serbesttir.
6. Yorumlar:  Sitemizde yapılan kullanıcı yorumları hakkında Saleduck hiçbir sorumluluk kabul etmez.
7. Ürünler: Saleducktr, sitemizdeki kuponlar, kodlar, indirimler, kampanyalar ve fırsatlar ile satın alınmış ürünlerin kalitesinden, fiyatından, satış şartlarından, satış sonrası işlemleri ve benzeri ile ilgili koşul ve sorunlardan kesinlikle sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerden yaptığınız veya yapacağınız alışverişin sorumlulukları sizlere aittir. Ürünlerle alakalı sorunlarınız için lütfen online mağazanın kendisi ile iletişim kurunuz.
8.Düzeltmeler: Saleducktr’de yayımlanan tüm firmalara, markalara, ürünlere, kurumlara, topluluklarına saygı duymaktadır. Özel isim sahipleri sitemizde gördükleri herhangi bir yazıdan dolayı düzeltme ve/veya cevap haklarını kullanmak üzere bizimle iletişime  geçebilirler. İletişime geçenler halinde gerekli değerlendirmeler en uygun şekilde yapılır ve tüm düzeltmeler vakit geçirmeksizin yapılır

 

Eğer Saleduck.com.tr kullanıcısı iseniz, bu sayfada yer alan hüküm ve yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız. Eğer hüküm ve kullanım şartları ile ilgili bir sorunuz varsa bizlerle iletişime geçebilirsiniz.