MENU

Hakkımızda

 

Biz Kimiz

Saleduck, tüm internet kullanıcılarına para tasarrufu etmelerine yardım etmeyi amaçlayan, çok uluslu bir şirkettir. Şirket, 2008 yılında Amsterdam'da kurulmuştur. 2012 yılında Belçika pazarında başlayan serüvenine bugün 15 ülkede devam etmektedir. Amsterdam ve Kuala Lumpur'da kurulu ofislerinde toplam 35 kişi ile internetteki en iyi indirim kuponlarını ve kampanyalarını Avrupa ve Asya'daki kullanıcıları ile buluşturmaya çalışmaktadır. 

Saleduck'ın temel değerleri hırslı, özverili ve eğlenceli olmaktır. Bu değerler ışığında, kullanıcılarımızın internet alışverişi tecrübelerini daha iyi hale getirmek için genç ekibimiz ile çalışmakta ve hedeflerimize ulaşmaktayız. 


Takımımız

Saleduck, 15 ülkeden toplam 35 "duckie"den oluşan takıma sahiptir. Bu takımın 24'ü Amsterdam, Hollanda'da; 11 tanesi ise Kuala Lumpur, Malezya'da yer almaktadır. 

Takımımızın bir üyesi olmak ister misiniz? 

O zaman kariyer sayfamızdaki pozisyonlarımıza göz atın ya da açık başvuru bırakın. 

Sosyal Sorumluluk

Amacımız, insanlara yardım etmek olduğu için, sosyal sorumluluk adına da projelerimizi göz ardı etmiyoruz. Bu amaç doğrultusunda, yardım dernekleri ile ortak çalışmalar yürütüyor; sponsorluklarımızı geliştiriyoruz. 

Dünya çapında bir çok yardım derneği, hayvan barınakları, spor kulüpleri gibi organizasyonları destekliyor, farkındalığı arttırmak adına yarışmalar, oylamalar ve burs kampanyaları düzenliyoruz. Bu doğrultuda, ziyaretçilerimizi de sosyal sorumluluk operasyonlarımıza dahil ederek, farkındalığı daha da arttıyoruz.